בשמים במבצע

אנשים נאנחים כאשר הם מנצלים את הטיפה האחרונה של הבושם מכיוון שהם יודעים שעכשיו יהיה עליהם להוציא עוד מאות שקלים על בושם חדש. אבל לא תמיד רכישה כזאת צריכה לעלות ביוקר. ניתן ואף רצוי להשיג בשמים במבצע על מנת לחסוך כסף. אחד הגורמים המשפיעים על מחיר הבושם הוא המותג. כמו כן, למקום בו מוכרים את הבושם והזמן ישנה השפעה לא קטנה. אז איך משיגים בשמים במחירים משלם? להלן מדריך קצר.

סוגי מבצעים של בשמים

1+1  –  זהו המבצע הטוב ביותר והמשתלם ביותר שיש. רוכשים בושם אחד ומקבלים את השני במתנה. קחו בחשבון שתמיד הבושם עם המחיר הנמוך יותר יהיה הבושם שאותו תקבלו במתנה. אם מצאת בושם שאתם אוהבים במבצע הזה –  כדאי לכם מאוד לרכוש כך בשמים במבצע. זהו מבצע מאוד אטרקטיבי לזוגות.

2+1 – מדוע לרכוש 2 בשמים כאשר אני צריך בכלל אחד? כן זאת המחשבה שיכולה לעבוד בראש. אבל לטווח ארוך המבצע הזה יכול להשתלם מאוד שכן תוכלו להשתמש ב 2 הבשמים האחרים במועד מאוחד יותר, אפילו שנים לאחר הרכישה. כמו כן, 3 בשמים יכולים לשמש 3 אנשים כך שאפשר להתחלק עם אחרים במחיר.

אחוזי הנחה –  במקרים רבים אפשר למצוא בשמים בהנחה שמתחילה  ב 10-20 אחוז הנחה ויכולה להגיע אפילו ל 60-70 אחוזי הנחה. אבל מבצע כזה לא ניתן להשיג בכל יום אלא במועדים מסוימים.

מועדים בולטים למצבעים

פסח – זהו חג שנהוג לרכוש בו בגדים חדשים. עם בגדים חדשים בא החשק לקנות גם בושם חדש ולכן במקרים רבים ניתן להשיג בשמים במבצע בתקופת האביב.

ראש השנה –  החג מסמל התחדשות וגם זאת סיבה למכירת בשמים במבצע 1+1 או בהנחה משמעותית.

סוף עונה – כמו עם בגדים כך גם עם בשמים, בסופי עונות ניתן להשיג בשמים במחירים נוחים ומשתלמים.

חיסול המלאי – כדאי להציץ בקניונים ולבדוק האם מגיעים דגמים חדשים בקרוב. זה אומר שסביר להניח שהם ירצו להיפטר מהמלאי הישן, מה שאומר שבעלי החנויות יכולים להציע אותו בהנחה משמעותית.