עורך דין גירושין

אף אחד מאיתנו לא רוצה להגיע לרגע הזה, אך לצערנו הרב פעמים רבות נישואים בין בני זוג מגיעים לסיומם ונופלת ההחלטה להתגרש. במקרה כזה, אין אפשרות אחרת אלא לחפש עורך דין גירושין שיעזור לנו בהליך הזה כמה שיותר טוב.

חיפוש אחר עורך דין גירושין צריך להתבצע בצורה מהירה ורצוי מאוד בלי לחשוש מה יחשוב או ירגיש הצד השני. עלינו לקחת בחשבון שהצד השני כבר מצא עורך דין והוא מתחיל בתהליך שאם נתעכב בכניסתו אליו, אנחנו עלולים למצוא את עצמנו בפיגור רב שישפיע על התוצאות לאחר מכן.

לא מעט אנשים, בעיקר נשים, חוששות שאם הן יחפשו עורך דין מהר, הן יביאו בעצם לסיום טוטלי של הקשר בלי אפשרות לתקן אותו ועלולות לגרום למצב לא נעים כלפי הצד השני. עליהן (וגם על גברים שחושבים כך) לקחת בחשבון, שהליך גירושין הוא לא הליך פשוט וקל אך במסגרתו הן נלחמות על הזכויות שלהן ועל מה שמגיע להן, אם הם יחליטו לחכות, הן עלולות לגלות שהן נשארות בלי כלום, או לפחות בלי כל מה שמגיע להן.

החיפוש אחר עורך דין שמתמחה בתחום הגירושין,
צריך להיות מלווה בכמה נקודות חשיבה בסיסיות:

1.עורך דין גירושין הוא לא רק מי שייצג אותכם בהליך עצמו אל מול העורך דין של הצד השני אלא הוא ילווה אתכם גם לאחר מכן, במידה ותרצו כמובן, במידה והצד השני לא יקיים את ההסכם או שיחול איזה שינוי שידרוש התערבות של עורך דין. לכן חשוב לבחור עורך דין שתוכלו ללכת איתו דרך ארוכה.

2.חשוב לבחור עורך דין שההתמחות שלו העיקרית, אם לא היחידה, היא דיני משפחה וגירושין. ההסבר לכך שמדובר בתחום ייחודי ולא הייתם רוצים עורך דין שמתמחה במגוון תחומים או שמביא עמו דוקטרינות ניהול מו"מ או ניהול משפט מתחומים אחרים אל תוך הליך הגירושין שלכם.

3.עורך דין גירושין הוא המשענת שלכם. מדובר באיש שאמור להיות איתכם ברגעים קשים ולא נעימים. חשוב לבחור באיש מקצוע שיוביל אתכם לקבל את התנאים הטובים ביותר עבורכם אך ידע גם להיות אנושי, מישהו שיהיה לכם איתו כימיה מלאה.

כיצד בוחרים עורך דין גירושין?

הדרך הקלה והטובה ביותר היא להיעזר בהמלצות של חברים או בני משפחה. אך מאחר ולא לכולם, לשמחתנו, יש בסביבה אנשים שנעזרו בעורכי דין לגירושין, אזי שהדרך השנייה היא באמצעות הרשת. מומלץ מאוד להיכנס לאינטרנט, להתרשם מעורכי דין שונים ולפנות אליהם.

בשום מקרה אתם לא מתחייבים בפני עורכי דין שאתם מחליטים להעסיק את שירותיהם. תחילה הם ניגשים אליהם לשיחת ייעוץ, במהלכה אתם לומדים על קנקנו של האיש שעומד מולכם, תבחנו את דרכי הפעולה שהוא מציע לכם, וככל שתתרשמו יותר כך יהיה לכם קל יותר להחליט במי אתם בוחרים.

נקודה חשובה אחרונה, עלויות העסקת עורך דין גירושין הן אינן עניין זול, אך מצד שני, אתם יכולים לחסוך בהעסקתו כסף רב וליהנות מתנאים וזכויות רבות אשר לאורך זמן יעלו אלפי מונים על הסכום ששילמתם לו. לכן חשוב לבצע בחירה מושכלת ונכונה.

בשורה התחתונה, אנו ממליצים לכם לפנות לעורך דין אשר בקיא בדיני הגירושין, עורך דין כזה יכול לחסוך לכם זמני המתנה ארוכים בין משפט למשפט וגם ניסוחו בפני הרבנות ובפני השופטים יהיה מובן הרבה יותר. מצב זה יצור שתחסכו גם זמן רב וגם כספים רבים.