על טרנד סדנאות האפיה בישראל

היום זה כבר לא סוד שכמעט כל אחד מאיתנו היה רוצה לדעת לאפות באופן מקצועי – תכניות הבישול נתנו את אותותיהם וטרנד הבישול במטבחים רבים במחוזותינו יצא לדרך במלוא עצמתו.

ניתן כיום למצוא מגוון רחב של סדנאות אפיה מיוחדות הנותנות מענה לכל מי שרוצה לדעת לאפות הן בתור תחביב באופן פרטי או אפילו לעשות מזה עסק לכל דבר. תחום סדנאות האפיה והקונדיטוריה תפסו מקום נרחב ומכובד בישראל, ניתן לראות נשים, גברים, נערים ונערות שרוצים לטעום מסדנאות אלו ולממש את החלום שלהם.

אז למה דווקא אפיה?

אנשים רבים נמשכים לתחביב הבישול ועולם האפיה והקונדיטוריה, וזה די ברור כיוון שאוכל טעים תמיד תופס אצלנו מקום חם בלב בייחוד שמדובר בישראל הידועה באירוח והכנת אוכל טעים.

עולם האפיה פותח בפנינו שלל הצעות וסדנאות המאפשרות לנו ללכת עד הסוף ולהעצים את התחביב הזה. ניתן ללמוד כיום בסדנאות האפיה והקונדיטוריה השונות תחומי התמחות רבים כמו: מאפים, קינוחים, עוגיות מלוחות או מתוקות ואפילו עוגות לאירועים תוך שילוב עיצוב חדש ומעניין. סדנאות אלו מוצאים בבתי ספר לבישול או אנשים פרטיים המתמחים בתחום האפייה והקונדיטוריה ומעבירים סדנאות בביתם הפרטי.

סדנאות אלו נעשות בכיף ובאופן קליל כך שחווית הלמידה היא בהחלט מעצימה ויחד עם זאת יוצאים עם ידע מרשים והכי חשוב טעים. מטרת הסדנאות הללו היא לתת טיפים ואבן יסוד לעבודה ממוקדת ונכונה בתחום האפייה.

קהלי היעד הבולטים Baking Workshops

ובכן התשובה פשוטה מאד לכל מי שאוהב להכין עוגות, עוגיות, מטעמים וקינוחים מסוגים שונים ורוצה לשפר את הישגיו וללמוד דברים חדשים ועדכניים יותר. לא חייבים לבוא עם ידע מקדים אפשר לבוא רק עם האהבה לאפיה ולתחום הקונדיטוריה ומשם הדרך סלולה – ניתן לראות קשת רחבה של אנשים בסדנאות אלו גברים, נשים, נערים ואפילו ילדים, כמובן שלכל קבוצת גיל מתאימים את הסדנא שלה.

ישנם מקומות עבודה שעורכים ערבי גיבוש ובמהלך הערב מתקיימת סדנא של אפיה, חוגגים בת מצווה לילדה שאוהבת מאד לאפות? זו יכולה להיות מתנה נפלאה להעביר סדנת אפייה וכדומה. ההיצע הוא גדול וחשוב לזכור ללמוד במקום שבאמת ייתן לכם את הכלים הנכונים ויעשיר את הידע שלכם בתחום האפיה והקונדיטוריה.

* מעוניינים להתנסות בסדנת אפיה ייחודית ומרתקת?
מוזמנים לעולם הסדנאות של "מיריקה" בהוד-השרון – 
לפרטים חייגו: 054-4532304 או כנסו לאתר www.mirika.co.il