הלוואת גרייס

תחום ההלוואות הוא אחד הנושאים המדוברים ביותר, וכיום אנו רואים מגוון רחב של הלוואות לצרכים שונים אם זה משכנתא לקניית דירה, או הלוואות קטנות יותר לפתיחת עסק, שיפוצים וכדומה.

בשנים עברו כאשר היה למישהו צורך בלקיחת הלוואה זה היה תהליך די מסובך ארוך ומתיש, והפחד באי עמידת תשלומים בזמן הנקוב הייתה אופפת מעל ראשו ולא היה מנוח, אבל כיום הדברים השתנו וכך גם התהליכים במתן הלוואה הוא הרבה יותר נגיש וגמיש, כמובן לכל הלוואה יש את ההגבלות שלה והתנאים שאותו לווה מחויב להם. אבל התהליך הרבה יותר פשוט וקל. אחת ההלוואות שנחשבת כידידותית ולא מאיימת כל כך היא הלוואת גרייס – הלוואה זו מגיעה מהמילה "חסד" ומה הכוונה? מדובר בהלוואה בה הלווה לא מחויב לסכום מסוים אותו הוא צריך להחזיר כל חודש אלא הוא יכול להחזיר אותה לאחר כמה חודשים ממועד לקיחתה. ישנם 2 אפשריות שבה יכול הלווה להחזיר את סכום הקרן והריבית בתשלום אחד, או שסכום הקרן של אותה הלוואה משולם בתשלום אחד אבל הריבית מאותה הלוואה תהיה חודשית או בסוף כל רבעון.

למי נועדה הלוואת הגרייס?

הלוואה זו מתאימה לאנשים פרטיים ועסקיים כאחד, או אנשים שקנו דירה חדשה אך עדיין לא מכרו את הדירה הנוכחית שלהם והם צריכים מימון נזיל על מנת לבצע את רכישת הדירה החדשה. מצב נוסף שיכול להתאים ללווה בהלוואת גרייס וזה כאשר יש גם משכנתא וגם שכר דירה לשלם ניתן לקחת הלוואת גרייס על מנת שתאזן את המצב ויהיה סוג של מרווח נשימה בין תשלום לתשלום. ואם מדברים על התחום העסקי יזמים שרוצים לפתוח עסק וכרגע אין להם את הסכום ההתחלתי לפתוח את העסק יכולים להיעזר בהלוואת גרייס ובכך להגשים את החלום שלהם.

מה היתרונות בהלוואת גרייס?

כפי שנאמר התשלומים עבור הלוואה זו הם נוחים יותר ויכולים לבוא לקראת הלווה, הסכום החודשי אינו קבוע ולכן זה משהו שיכול לעזור. שיעור הריבית בהלוואה זו הוא נמוך ולכן יכולת התמרון פה היא גדולה ובאה לקראת טובתו של הלווה. לפני שעושים צעד כזה של לקיחת הלוואה יש לשקול היטב את כל הצעדים עם פיקוח וסיוע של מומחה ומנוסה בתחום, כך הדרך להלוואה תהיה בטוחה יותר וללא חשש וסיכונים מיותרים.