ארגז עץ

כדי לשמור על רכוש בעת העברה או אחסון, חשוב לדאוג גם לאריזה שלו. כי אם לא תדאגו לאריזה יעילה, סביר להניח שהרכוש שלכם ימצא בסיכון. לא אחת אנשים שלחו מוצרים באריזות קרטון או אחסנו אותם ללא אריזות כלל וגילו שהרכוש ניזוק. כאן נכנסים לתמונה ארגז עץ. בעזרתם תוכלו לשמור בצורה אופטימלית על המוצרים שלכם. להלן כמה סיבות מדוע כדאי להקפיד לעשות שימוש בהם.

משלוח

  • משלוח סחורה יקרה לחו"ל – אם אתם מכינים משלוח יקר לחו"ל דרך מטוס או ספינה, משלוח הכולל מכשירים חשמליים, או סחורה עדינה במיוחד, כדאי להזמין למטרה זו ארגז מעץ. כך למשל מעבירים יצירות אמנות, אופנועים או רכוש חשוב המורכב מזכוכית. זה נכון שאפשר לעשות זאת בעזרת אריזה נכונה של קרטון וחומרים כמו קלקר אבל זה לא מבטיח לכם שהסחורה תגיע ללא שריטות או פגעים מסוגים אחרים. חשוב לקחת בחשבון גם את פגעי מזג האוויר שאף קרטון לא יכול להגן על הסחורה מפניהם.
  • ארגזי עץ בהזמנה אישית – לא רק שחשוב להזמין ארגז מעץ למשלוח סחורה עדינה, אלא גם חשוב לבחור בארז בגודל ובצורה המתאימה לסחורה עצמה. ארגזים סטנדרטים אפשר למלא עד הסוף כאשר מדובר בסחורה שאפשר לערום או להצמיד פריטים ממנה האחד לשני. אבל כאשר מדובר בפריט אחד בלבד שאמור להישלח – חשוב לדאוג שהוא יתאים במדויק לגודלו, אחת הוא ישבר בתוכו. כל חברת יצור ארגזים שמכבדת עצמה מספקת שירות הכולל התאמה אישית של הארגז.

אחסון והובלה

הובלה בטוחה – קרה לכם פעם שהזמנת הובלה לכמה קילומטרים והסחורה נשברה בדרך? בין אם מדובר בהובלה קצרה או ארוכה של פריטים רגישים, כדאי להזמין ארגזי עץ. הרבה יותר משתלם לזמין ארגז עץ, מאשר לשלם על רכישת מוצר במקום ההוא שנשבר.

אחסון בטוח –  בין אם יש לכם מחסן בדירה או שאתם שוכרים יחידת אחסון ומתכננים לאחסן בה פריטים לפרק זמן ארוך, על מנת לשמר אותם –  רצוי להזמין ארגזי עץ. כמו כן, הם יכולים להיות מעיין מדפים במחסן הביתי וגורמים שיאפשרו לכם לשמור על סדר וניקיון.