בשמים לאישה

מתכננים לרכוש בשמים לאישה? כדאי לעשות זאת בצורה חכמה במיוחד אם מדובר באירוע כמו יום נישואין או יום הולדת. האמת היא שלא תמיד צריך סיבה כדי לתת לבת הזוג מתנה כמו בושם. רגע לפני שאתם מבצעים את הרכישה להלן כמה טיפים שיעזרו לכם לרכוש את הבושם גם בצורה משתלמת וגם בצורה שתשמח את בת הזוג…

בדקו איזה סוג ניחוח היא אוהבת

אם אתם נשואים כבר זמן רב, ככל הנראה למדתם להכיר את הטעם של בת הזוג שלכם בבשמים. יש כאלה שאוהבים ריחות עדינים ויש כאלה שמעדיפות ריחות חזקים ומרשימים. לכן חשוב לבצע רכישה שתתאים לטעם של בת הזוג שלכם. במקרה ואתם לא נמצאים זמן רב ביחד, בדקו את הבשמים הקיימים שלה. לכל אישה יש לפחות 3-4 בשמים אם לא יותר בניגוד לגבר שלרוב יחזיק בבושם אחד או 2. מהבשמים שלה תוכלו ללמוד המון על סוג הבושם אותו היא מעדיפה. אם היא רוכשת בכל פעם את אותו הבושם, אין זה אומר שאתם צריכים לרכוש למענה אותו שוב –  כדי להפתיע אותו, רכשו בעבודה משהו קרוב למה שהיא אוהבת, אבל מתוצרת מותג אחר.

למה לקנות אחד אם אפשר שניים או שלושה?

בושם אחד זה יפה ונחמד אבל כיום ניתן להשיג שניים במחיר אחד. מבצעים כמו 1+1 או קנה 2 וקבל את השלישי במתנה. כדאי לחפש אחר מבצעים כאלה ברשת ורשתות השיווק. לקראת חגים כמו פסח או ראש השנה תמיד מתפרסמים מבצעים ולכן אפשר לרכוש גם בשמים לאישה מבעוד מועד ולשמור אותם לרגע הנכון. כך תצליחו להשיג בשמים במחיר משתלם.

קנו במקום קרוב אליכם…

תמיד חשוב לקנות את הבושם במקום לא מרוחק מאזור המגורים שלכם ולדאוג שיש בפנים פתק החלפה. אגב, אל תשכחו לוודא שמחיר נמחק. לא תמיד קל ופשוט לקלוע לטעמם של בני הזוג. לפעמים אפשר לקלוע לטעמם אבל הם עדיין יעדיפו להחליף את המתנה במשהו אחר. כדי שיהיה לכם נוח לעשות זאת כדאי לרגוש בשמים לאישה במקומות קרובים לבית כך שיהיה קל ופשוט להחליף אותם.

>> מעוניינים לרכוש לאישה דווקא מוצרי קוסמטיקה וטיפוח? לחצו כאן.