מקרר סמסונג

כשאנחנו שומעים את השם "סמסונג" מיד עולה לנו בראש מכשירי הפלאפון סדרת גלאקסי שהחברה מייצרת, וכן טלוויזיות חכמות. אך חברת סמסונג, כמו שאנחנו יודעים, מייצרת שורה ארוכה של מכשירים חשמליים לבית ובין היתר אנחנו יכולים למצוא מקררי סמסונג שנחשבים מאוד מוצלחים ואיכותיים.

חברת סמסונג מייצרת מקררים מסוגים ובגדלים שונים, אלה נמכרים בחנויות החברה באופן ישיר וכן ברשתות שונות שמוכרות מוצרי חשמל, חנויות וירטואליות וכן באתרי אינטרנט מובילים. מדובר על מקררים שיכולים להתאים לכל סוג של בית ולשימושים שונים.

מלבד השם של סמסונג אשר כבר מזכה את המקררים שלה באמינות גבוהה מאוד, וברמת שירות איכותית כפי שאנחנו מכירים מכל מוצרי סמסונג, הרי שהמקררים של החברה זוכים לביקורות חיוביות בזכות המפרט המגוון והיעיל שהם מציגים ובכן בזכות זה שהמקררים מגיעים בגדלים שונים. המקררים של סמסונג גם ידועים בכך שהם מחזיקים שנים רבות ומשרתים נאמנה את הלקוחות.

על המקררים של סמסונג

אנחנו נציג כאן 4 דגמים שנחשבים לדגמי הדגל של החברה ונספר לכם על היתרונות שלהם. חשוב לציין, לפני שאתם רוכשים מקרר של סמסונג, מומלץ לבחון את המפרט שלו וכן את הגודל שלו. רק כך תוכלו לדעת אם הוא מתאים לצרכים שלכם.

דגמים אינטגראליים – מדובר על מקררים עצומים בגודלם, הכולל שתי דלתות זו לצד זו, כולל צג מגע LCD, מערכת לקירור מים, מיני בר משקאות, מדחס איכותי, דופן מקרר דק וחזק שמאפשר להגדיל את נפח המוצרים אשר ניתן לאכלס בתוך המקרר. מזווה איכותי בתוך המקרר, ומערכת מיוחדת שמונעת הופעת בקטריות. מקררים מסוג זה מתאימים לבתים גדולים עם משפחות גדולות.

4 דלתות – מקררים עם 4 חלקים, שניים בצד ימין, שניים בצד שמאל. אך מקררים מסוג זה מאפשרים גישה מהירה גם באמצעות פתיחת דלת אחת, צג מלא עם מסך LCD, מדחס איכותי, תאורה ברמה גבוהה, מערכת קירור נפרדת. מקרר כזה מתאים לבתים גדולים.

טריפל – מקררים עם 3 דלתות כשהדלת התחתונה היא עבור המקפיא או עבור ירקות ופירות. כך נוצרת הפרדה ברורה בין חלקי המזון לחלק זה. גם במקרר זה אפשר להגיע לפתיחה של המקרר באמצעות דלת אחת. המקרר כוללת צג LCD, תאורת LED, מערכות דלתות דקות, טכנולוגיות קירור מתקדמות וכן טכנולוגיות ייחודיות לשמירה על ניקיון וחיסול בקטריות.

מקרר 2 דלתות – מקררים שמעוצבים דלת ליד דלת או דלת מעל דלת, מציגים את מערכות הקירור והאחסון הטובות ביותר בשוק, דלתות עם גימור ייחודי. המקררים כוללים מיני בר משקאות, אפשרות לייצר קרח, מזווה איכותי ומדחס ברמה גבוהה.

כמו שאפשר לראות סמסונג מציעה מגוון של מקררים שיכולים להתאים לבתים קטנים וגדולים ולשרת נאמנה קהל לקוחות מגוון, החל מזוגות צעירים ועד בעלי משפחות גדולות.

לקריאה נוספת: http://www.electroshop.co.il