קידוח בטון

מעבר למבנה תעשייתי חדש שנקנה דורש התאמה מלאה לצורכי הקונה. שיפוצים הם צורך בסיסי במצב זה. במסגרת זו ישנה גם פעולה חשובה מאוד החיונית לחיזוק או הנחת התשתיות. פעולה זו נקראת קידוח בטון. לשם כך יש להזמין מומחה אשר ברשותו ציוד מתקדם המוביל לעבודה חלקה, איכותית והכי חשוב סימטרית. לכן, כאשר אתם מזמינים מומחה יש לבדוק עד כמה הציוד שלו מתקדם. להלן עוד כמה דברים שכדאי לדעת במסגרת שיפוץ מבנים.

אוורור

קניתם נכס והחלטתם להפוך את אחד מחלליו הגדולים למטבח תעשייתי אבל החלל לא הותאם לכך? אחד הדברים החשובים ביותר במטבח תעשייתי הוא האוורור. על מנת לעשות זאת בצורה הטובה ביותר, ישנו צורך בקדיחת חורים בתקרת המבנה. כאן דרושה עבודה אשר מתוכננת בקפידה. בנוסף, צריכה להיות כאן גם עבודת איטום טובה בכדי שמי הגשמים לא יכנסו דרך החורים בחורף.

הנחת צנרת וכבלי חשמל

על מנת ליצור שטח כמה שיותר בטיחותי לעבודה, חשוב שכמה שפחות צנרת וכבלים יבלטו בשטח המפעל ויפריעו לעובדים. לכן במקרים רבים כדאי להעביר את הכבלים דרך חורים המיועדים לכך בקירות. כמו כן, גם במקרה של הנחת צנרת חדשה, כמו למשל צנרת כיבוי אש, ישנו צורך לעשות זאת. קידוח בטון הוא עניין בלתי נמנע במקרה זה.

בדיקות מעבדה

במידה ונתקלתם בליקויים במבנה, או שישנן חשדות הגורמים לחשוש מכך שהבטון לא יציב, במקרה זה חשוב מאוד לשלוח דגימה למעבדה. על מנת לעשות זאת יש צורך לקדוח בבטון. חברות הקידוח מספקות שירות קדיחה גם למטרה זו.

אז איך בוחרים חברת קידוח טובה?

  • ותק וניסיון – יש לבדוק את הותק, הניסיון והידע של בעלי או עובדי החברה כדי לקבל את השירות הטוב ביותר.
  • תודעת שירות – לאור כמות הנוכלים הבלתי מבוטלת אשר אפשר לראות כל פעם מחדש ובכל תחום בתכנית יצאת צדיק, תמיד כדאי להיזהר. בדקו את תודעת השירות של החברה המספקת את השירות.
  • מחירים – כדאי לבדוק את טווח המחירים המקובל בתחום הקידוח בבטון במקום לעבוד עם החברה הראשונה שאתם נתקלים בה.