כסאות בר

כסאות הם כיום הם חלק מפריט העיצוב המוביל בבתים שונים, אם בעבר היינו רגילים לראות את הכסאות רק במועדונים, או ברים חשוכים ואפלוליים הרי שהיום כסאות הבר קיבלו תפנית מהותית ומשמעותית וחלק מעיצוב הבית או המשרד נכללים בהם גם כסאות בר שונים. תחום זה הלך ותפח ומגוון רחב של עיצובים בתחום הריהוט ניתן למצוא בחנויות הרהיטים השונות.

כסאות בר מרופדים ולא מרופדים – מה ההבדל?

כסאות הבר משדרים מראה מודרני ומעוצב, יחד עם זאת אם מדובר בבית עסק ניתן לשלב את הכסאות במראה תעשייתי עתיק וכן הלאה. המשחק עם העיצוב של כסאות הבר נותן מענה לכל מי שמעוניין ורוצה להזמין.

יש כסאות בר שהם מרופדים והישיבה עליהם היא נוחה ונעימה, מלבד הנוחות גם הסגנון של מרופדים שונה במהותו בכיסאות הבר שאינם מרופדים. כסאות מרופדים משדרים עיצוב יוקרתי, ממלכתי וחם. לעומת כסאות ללא ריפוד שמשדרים פשטות, אופי צעיר יותר וסגנון כפרי.

כסאות הבר המרופדים נועדו לישיבה ממושכת יותר מאשר כסאות הבר ללא ריפוד. דבר נוסף וזה עניין של מחיר, חשוב לבדוק היטב מה מחירו של כסא מרופד לעומת כסא שאינו מרופד וכמובן לעשות את ההחלטה הנכונה ביותר.

חשוב מאד להתאים את סוג כסאות הבר למקום בו הם יוצבו, לכן לפני שמחליטים על העיצוב של הריהוט, חשוב מאד לוודא שאכן אותם הכסאות שאתם בוחרים יוכלו להתאים למקום הנכון. כדי לוודא זאת מומלץ להתייעץ עם צוות המקום ויחד איתכם הם יימצאו את הריהוט הנכון הן מבחינת העיצוב והן מבחינת הנוחות.

ללא ספק מדובר על עלייה משמעותית ברכישת כסאות לבר, וניתן לראות זאת בבתים רבים, מטבחים, ואפילו מקומות עבודה. כמו כן גם העיצובים הם שונים מאחד לשני ויוצרים אווירה שונה. תחום הריהוט בכלל ותחום כסאות הבר בפרט הוא אחד המובילים בסגנון הריהוט המודרני. בעבר הנישה הזו של הריהוט לא קיבלה חלק משמעותי בעיצוב הבית או המשרד וכיום היא נמצאת במקומות הראשונים והמובילים בעיצוב המודרני והקלאסי.