פורום גירושין

אין ספק שגירושין הוא אחד התהליכים הכי פחות נעימים שיש. בישראל כמות הזוגות המתגרשים היא גדולה ולכן שירותו של עורך דין גירושין הוא כל-כך מבוקש. כמו שצריך לדעת להתחתן, כך צריך לדעת גם איך להתגרש. בעוד שזוגות רבים מצליחים לחלק את הרכוש והמשמורת ע"י הילדים מחוץ לכותרי בית המשפט, עדיין זוגות רבים נאבקים במשך חודשים ולפעמים אפילו במשך שנים על כל נושא קטן. להלן כמה טיפים לבחירת עורך דין טוב.

תודעת שירות

התהליך יכול להיות ארוך ומתיש ולכן עורך דין יכול לשמש כמשענת. בשום פנים ואופן אל תבחרו עורך דין לפני שאתם נפגשים אתו פנים מול פנים לשיחה. הרושם שאפשר לקבל בטלפון עלול להיות מטעה. חשוב לפגוש אותו ורק לאחר מכן להחליט. עליו להיות אדם סבלני ומנומס אליכם בכיוון שאתם תמצאו את עצמכם במצבים רגישים. כמו כן, עליו להיות אסרטיבי כלפיכם. עליו לדעת כיצד להעיר לכם על טעותכם ועליו לדעת כיצד להסביר מתי אתם עלולים להפסיד יותר מאשר להרוויח אבל את כל זה הוא צריך לדעת לעשות בצורה טובה ונעימה.

מומחה לבתי דין רבניים

לכל מי שמתחיל בתהליך גירושין יש אופציה לעשות זאת גם דרך בתי הדין הרבניים. כאשר אתם בוחרים עורך דין במטרה לעשות זאת דרך בתי הדין הללו, חשוב לבחור באחד שמנוסה בעובדה מולם. אחד שמכיר את הדקויות ואת הנפשות הפועלות ולכן הוא ידע כיצד להתנהל מולם בצורה הטובה ביותר.

ותק, ניסיון ומוניטין

עורך דין גירושין מנוסה וותיק הוא אחד שעבר לא מעט בחייו וכתוצאה מכך הוא יודע לבנות אסטרטגיה בצורה הטובה והיעילה ביותר. הוא גם ידע כיצד לא להיכנס למצבים שאי אפשר לצאת מהם. יחד עם זאת חשוב לבדוק את המוניטין שלו כדי להבין עם מי יש לכם עסק והאם יש לכם סיכוי להשיג את המטרות שלכם בעזרתו. בדקו כמה שיותר חומר עליו באינטרנט, והתייעצו עם לקוחות עבר שלו על מנת שיהיה לכם מספיק חומר שיוביל