שואב אבק תעשייתי

שואב אבק תעשייתי הוא אחד מכלי העזר החשובים ביותר בכל מפעל. הוא חיוני ליצירת סביבת עבודה נקייה וגם חוסך זמן רב בתהליך הניקיון.  לשואב מסוג זה ישנו כח שאיבה גדול יותר מאשר לשואב אבק רגיל והוא גם יכול להכיל הרבה יותר אבק. למרות שמו, הוא לא נועד רק לשאיבת אבק. אפשר לשאוב באמצעותו גם נוזלים ולכלוך מסוג אחר אשר נוצר כתוצאה מעיבוד חומרים  שונים ברחבי המפעל.

נמצא בשימוש לא רק בתעשייה

למרות שמו ויעודו, אנשים רבים בוחרים לרכוש אותו גם לשימוש פרטי. למשל אנשים שיש להם שטיחים מקיר לקיר או אנשים בעלי בתים גדולים. הרבה יותר קל ונוח לעשות שימוש בשואב אבק תעשייתי מאשר בשואב הרגיל אשר נחשב חלש ממנו באופן משמעותי. כמו כן, הוא נמצא בשימוש בכל עסק לשטיפת רכב. בעזרתו שואבים בזריזות ובקלות את האבק והלכלוך מתוך הרכבים.

לבחור את השואב המתאים לכם

חשוב מאוד לבחור שואב שיתאים למטרות שלכם. לכן חשוב לבחור את הגודל ואת עוצמת השאיבה שלו בהתאם למטרתכם, אחרת התועלת שלו תהיה מועטה. חשוב לוודא שניתן לשאוב בעזרתו בחללים צרים ולא רק בחללים גדולים ורחבים. כמו כן יש לקחת בחשבון שחלק מהשואבים ניתנים להטענה בעוד שאחרים פועלים ע"י חיבור לחשמל בלבד. זה חיוני מאוד כאשר בשטח אליו הוא מיועד אין נקודת חשמל זמינה. אחרת תאלצו לחבר אותו דרך כבלים מאריכים או ליצור במיוחד בשבילו נקודת חשמל.

איך לבחור שואב אבק

חשוב לבדוק את המפרטים של כל אחד מהם ולהצליב אותם עם המחירים. חשוב להקפיד שיש לאותו שואב אבק תעשייתי תו תקן כמו גם אחריות לכמה שנים לפחות. יש לבדוק לאיזה סוג לכלוך שואב האבק מתאים כדי שלא לרכוש חתול בשק ולהבין בדיעבד שהוא בכלל לא מתאים למטרות שלכם. התייעצו עם אנשים שקנו שואבים בעבר ובדקו האם הם מרוצים או לא מרוצים מהרכישות שלהם. כמו כן, ישנה אפשרות לשכור שואבי אבק למי שאינו עושה בהם שימוש באופן קבוע אלא רק לעיתים רחוקות מאוד.