בניית אתרי לוחות

אחד מסוגי מהאתרים הפופולריים ביותר באינטרנט הם אתרי לוחות. כמעט כל גולש נכנס בשלב כזה או אחר לאתר לוחות על מנת לחפש דירה, רכב, ומגוון חפצים שונים לבית ולמשרד. עצם זה שאתרי לוחות כל כך פופולריים, הביאו לידי כך שהעיתונים הממוסדים הפסיקו לפרסם, כמעט לחלוטין לוחות מודפסים ובכך למעשה ויתרו על אחד מעוצמות הכוח שלהם, עוצמה שהיה מכניסה להם כסף רב.

בניית אתרי לוחות היא תופעה מוכרת שהחלה כבר בימים הראשונים של האינטרנט. כבר בימיו הראשונים של האינטרנט היו מי שהפנימו שגולשים רבים יעברו עם הזמן להשתמש באינטרנט ויזניחו את השימוש בלוחות של עיתונים מודפסים, כמו כן הם היה ברור להם שהיה קל יותר לבצע חיפוש דרך המחשב. לא רק שהם לא טעו, מי שנכנס היום לאתרי לוחות יכול לראות עד כמה התחום הזה השתכלל עם השנים. בחלק הבא של המאמר נציג מגוון פ'יצרים שקיימים באתרי לוחות אשר הפכו אותם לפופולריים מאוד, וכן נסביר בקצרה מדוע אתרי לוחות כל כך פופולריים בימנו אלו.

בניית אתרי לוחות – פ'יצרים שהופכים אותם לפופולריים

ישנם כמה פיצ'רים ייחודים שהופך כל לוח אינטרנטי לפופולרי ואם אתם מעוניינים לבנות גם אתר עם לוח, רצוי שתיישמו אותם באתר שלכם:

אפשרויות חיפוש ממוקדות – אתרי לוחות נוהגים לאפשר לגולשים שלהם לבצע חיפוש מותאם על פי טווח רחב של אפשרויות בכל תחום ובכל נושא, כך שהחיפוש יהיה כמה שיותר ממוקד.

מודעות מפורטות – אחד היתרונות של פרסום באינטרנט הוא היכולת לפרסם מודעה עם מגוון פרטים. ניתן לפרט מידע במודעה כטקסט חופשי וכן על פי קטגוריות מסוימות שקשורות לתחום. בנוסף ניתן להוסיף תמונות וסרטונים.

דיוור ישיר – רוצים שהגולשים יהיו מעודכנים בכל פעם שנכנסת מודעה חדשה? תאפשרו להם לקבל דיוור ישיר למייל. הם יקבלו מייל על מודעה שנכנסת, ומיד יוכלו להיכנס לאתר בשביל לקרוא אותה.

אזור אישי – כל גולש יכול ליהנות מאזור אישי מיוחד בו הוא יכול לראות מה המצב המודעה שהוא פירסם וכן לעדכן את פרטיו השונים במידה והוא רוצה לקבל מודעות מסוימות בתחומים שונים.

קל להסביר את היתרונות של פרסום באתרי לוחות באינטרנט על פני לוחות מודפסים. אין ספק שהיתרון הגדול הוא ברמת העדכון. אתרי לוחות אינטרנטיים מתעדכנים על בסיס יומי במגוון מודעות שונות, זאת להבדיל מלוחות מודפסים שמתעדכנים אחת לשבוע.

יתרה מזו אתרי אינטרנט כוללים לוחות לכל תחום ונושא שקיים, החל מדירות ורכב, דרך ריהוט ומוצרים אלקטרוניים, ביטוחים, שירותים רפואיים ועוד. העובדה שניתן להקים בקלות רבה לוח אינטרנטי מאפשרת גם לבנות כמה שיותר לוחות קלה וליצור בית אחד בו הגולש יכול למצוא כל מה שהוא מחפש בצורה פשוטה וקלה, והכל עוד מגיע אליו ישירות למייל, בלי שהוא יצטרך לעבוד קשה מדי בשביל לחפש את זה.

>> למידע בנושא בניית אתרי נדלן, לחצו כאן.