החלקות שיער

אנו עדים לכך כי בשנים האחרונות החלקות שיער הפכו להיות פופולריות בקרב הרבה נשים. נשים שיש להם שיער מקורזל או אפילו מעט גלי או בעל נפח רב מדי, נשים רבות, מעוניינות לבצע החלקה, כך שלא תהיינה תלויות במספרות, פנים, מחליקי שיער , אשר גם גוזלים לא מעט זמן וגם גורמים לנזק רב בשיער, כמו למשל קצוות מפוצלות. השאלה היא, איזו בין כל החלקות השיער, עשויה להיות היעילה ביותר עבור כל אישה? תשובה זו, עשויה להיות מורכבת. לכל סוג שיער, יש את סוג ההחלקה שעשוי להתאים לו. החלקה יפנית למשל, עשויה להתאים לנשים בעלות שיער גלי, או שיער חלק  שאינו מסודר, אך החלקה זו, אינה עשויה להתאים לשיער עבה או מקורזל מדי.

תהליך ההחלקה, עשוי לשנות לחלוטין את מבנה השערה, יש לבצע בכל כמה חודשים ריענון של החלקה, כך שלא יהיו הבדלים בין שורש השערה שצמח בינתיים והוא גלי יותר מטבעו, לשאר השיער שכבר עבר החלקה.

אבחון מדויק של סוג השיער

החלק העיקרי ביותר והחשוב, לפני החלקות שיער, הינו אבחון השערה בידי מעצב שיער מומחה., כך ניתן לדעת, איזה סוג החלקה יתאים לשיער מסוים, להבטיח תוצאה טובה וכן אחריות על ההחלקה. חוזק השיער, אינו דומה בכל חלקי הקרקפת ולכן, אין פעולות ההחלקה דומות. יש לציין, כי ישנן החלקות, אשר משקמות את השיער וגורמות לו להיראות חיוני ומבריק יותר. כל שיער, ניתן להחליק היום, אפילו שיער של אפריקאים, שהוא השיער המקורזל והבעייתי ביותר. אם פעם החלקה כזאת הייתה בגדר של חלום בלבד, היום היא מציאות בפני עצמה. כמה שעות במספרה וכל שיער מקורזל, יוצא חלק.

תגידו שלום למחליק ולפן..

זו המטרה של נשים רבות, אשר יודעות שאפילו אם הן משתמשות במשקמי שיער, כגון מסיכות, קרם לחות לשיער, אמפולות ועוד, הנזק של החליק והפן, הוא בלתי ניתן לשיקום, כל עוד הן תמשכנה, להשתמש בהם., החלקות המיועדות לשיער, תפסקנה את התלות במחליק ובפן, כך שתוכלו להיפרד מהם וליהנות משיער מטופח, חלק, מבריק וללא קצוות מפוצלות.

יש לדעת, כמה חומר מההחלקה, שי מרוח ע השיער ולמתוח אותו בקבוצות קטנות, כמו בכל תחום, חשוב מאוד לדעת אצל מי שי לבצע החלקה, לשיער שיהיה חיוני, ללא נזקים, נשירה או כעל נזק אחר. הרב נשים שבעות רצון מההחלקה שהן ביצעו והן פשוט חופפות את השיער ויוצאות לעבודה, כשאר הוא אינו נפוח, לא מסודר כי טם מתייבש והופך להיות חלק וגולש.