מזגן אלקטרה

ודאי לא נפתיע אם נאמר כי מכשיר החשמל הנמכר ביותר במדינת ישראל הוא המזגן, הרי ידוע שישראל היא מן המדינות החמות ביותר והשימוש במזגנים במהלך חודשי הקיץ הוא בהחלט נדרש וגבוה יותר. אך לא רק בימי הקיץ אנו זקוקים למזגן, גם בחורף הקר הפוקד אותנו חימום הבית בהחלט חלק בלתי נפרד מאורח החיים שלנו אליו התרגלו במרבית בתי האב במדינה.

תעשיית המזגנים פורחת ומשגשגת מאד במחוזותינו ובכל פעם אנו עדים לסוג חדש של מזגן שיצא לשוק. אבל חלקנו הגדול מעדיף את המזגנים המוכרים, הטובים והידועים ואחת מקבוצת המזגנים הללו אשר נחשבים כיום לנמכרים ביותר כיום הם מזגני אלקטרה – מדובר במותג שמלווה אותנו כמה עשורים ונחשב לאמין מאוד, מותג אשר משתבח עם השנים ויוצר נאמנות גדולה בקרב רבים.

דגמים חזקים ואיכותיים

לאלקטרה ישנו מבחר גדול של מזגנים איכותיים המחזיקים מעמד שנים רבות ועובדים קשה מאד כדי שלנו יהיה נעים בעונות השנה – בין היתר ישנם הדגמים העיליים הסטנדרטיים ולצידם דגמים מעוצבים מיוחדים שעם האיכות והכוח משלבים גם עיצוב ייחודי וזה שדרוג נפלא. ישנם כמובן גם את המזגנים הקטנים יותר שמתאימים לחדרי הבית, חדרי שינה, חדר הילדים, וכמובן מזגנים מיני מרכזיים שכיום הם נחשבים למובילים בשוק.

הדגמים החדשים של אלקטרה מספקים את המענה המושלם לאיכות מותג ואמינות. בעזרת טכנולוגיה מתקדמת שופרו המזגנים ואיכות התפוקה שלהם הרבה יותר טובה ומחזיקה מעמד לטווח ארוך.

כיצד נבחר את הדגם המתאים?

לפני שמחליטים איזה דגם מזגן כדאי עבורנו לרכוש מתוך מבחר המזגנים החדישים העומדים לרשותנו כיום, חשוב מאד להתייעץ עם איש מקצוע שיידע להתאים את המזגן הנכון לגודל החדר, הבית שבו יהיה המזגן, לחדרים קטנים אין צורך במזגן גדול כך תוכלו לחסוך בחשמל, וגם מזגן קטן לחדר סטנדרטי מספיק בהחלט. לעומת חדר האורחים למשל זקוק למזגן גדול יותר אך גם כאן ישנם גדלים מסוימים שיש להתאים אותם לחלל החדר, כך אותו איש מקצוע יוכל להסביר ולהתאים לכם את המזגן על מנת להפיק ממנו את הטוב ביותר – ייעוץ מקצועי של גורם מוסמך יסייע לכם מאוד לאורך ההליך.

Electra Air Conditioner

* מעוניינים לרכוש מזגן חדש? מוזמנים לפנות למומחים של "שרות הוגן – מערכות מיזוג אוויר"
שד' ההסתדרות 160, חיפה | טלפון 1-800-77-88-66