מהי בדיוק הדמיית זקיקי שיער

הדמיית זקיקי שיער בעצם מטפלת בהתקרחות, דלילות השיער אם זה באזור מרכזי או בכל הראש.  בתהליך ההדמייה, המטפל מחדיר צבעים מיוחדים המחקים זקיקי שיער לשכבה העליונה של עור הקרקפת וזה מתבצע בעזרת מכשיר מיוחד עם מחט קטנה וזעירה אשר מחדירה את הצבע לעור ובכך יוצרת מראה טבעי של שיער ללא קרחות. חשוב לזכור כאשר רוצים לבצע הדמיית זקיקי שיער יש לפנות לאדם מקצועי המתמחה בתחום ובעל מיומנות גבוהה מאד. בזכות הטכנולוגיה המתקדמת ניתן להגיע לכל צבע שרוצים: שחור, ג'ינג'י, אפור, חום וכדומה.

כיצד זה עובד

כפי שכבר הוזכר מדובר על מחט קטנה מאד שהיא רוטטת ובעזרת חישוב מדויק של אותו מטפל היא ממלאת את הראש ומותירה צבע טבעי שנראה בדיוק כמו שיער לכל דבר. זה בעצם סוג של איפור קבוע בקרקפת. מכיוון שהעור מתחלף ולעיתים מתקלף ולשכבת הצבע מעט דוהה יש לשוב לאחר שנה כמובן זה משתנה ממטופל למטופל ולבצע טיפול חיזוק שילשים את מראה השיער. יש לבצע את הטיפול רק במקום המתמחה ומוסמך לכך ולכן יש לבדוק היטב לפני שמתחילים טיפול. ניתן למצוא מידע בקרב חברים, משפחה או מכרים או לחילופין ברשת החברתית ובפורומים העוסקים בתחום זה.

מהם קהלי היעד המרכזיים

מי הם אותם אנשים שזקוקים לטיפול הדמיית זקיקי שיער? ובכן אנשים אשר סובלים מהתקרחות, דלילות שיער, נשירת שיער וניתן להבחין זאת באופן מוחלט. בעיקר השיטה הזו מיועדת לגברים ונשים שרוצים להשיג מראה של שיער אמיתי ללא התקרחות בצדדים או בחלק מהראש. גם אצל נשים בדר"כ לאחר תקופות מסוימות אם זה לידות, או גנטיקה, או תזונה לא נכונה, מצבי לחץ ועוד ניתן לראות בנשירת שיער משמעותית ולכן הטיפול היעיל ביותר הוא הדמיית זקיקי שיער.

אז בלי כל חשש או הסתייגות בין אם מדובר בגברים או נשים שרוצים להרגיש טוב עם השיער שלהם קיים טיפול מושלם שיכול להפיק רק טוב. בזכות שיטת טיפול זו ניתן לראות כיום מספר הולך וגדל של מטופלים שנהנים משיטה זו.