מתנות סוף שנה לגן

מנהג קבוע בגני הילדים הוא רכישת מתנות לסוף שנה, אז נכון שעוד מעט רק חג פורים וסוף שנה עוד רחוק מאיתנו אבל כבר מהיום כדאי לבדוק אפשרויות לגבי רכישת מתנות סוף שנה לגן. מה גם שמסביב לשלל המתנות שנותנים לילדי הגן צריך לדאוג למסיבת סיום מעניינת ומרתקת שהילדים משתתפים בה.

סביב נושא מסיבות הילדים יש המון סגנונות, כמובן זה תלוי בתכנים של הגן, האם מדובר בגן ממלכתי דתי או בגן ממלכתי, האם ישנם קבוצות גיל שונות, ובמקרה כזה חשוב לשתף את כולם בהתאמה ליכולות שלהם וכן הלאה. חגיגות סוף השנה בהחלט מייצרות סוג של הפקת אירוע משמעותי, מרגש וחשוב. גם לילדים וגם להורים.

מה חשוב בבחירת המתנה?

עמידות: מתנה עמידה שמחזיקה מעמד זמן רב. אין זה סוד שילדים בעיקר בגילאי הגן אוהבים לבדוק את המשחק, לגעת למשש ואפילו לא פעם לעצב אותו מחדש בלשון המעטה. לכן כאשר בוחרים מתנה חשוב מאד שתהיה עמידה ואיכותית לאורך זמן שאותו ילד או ילדת הגן יזכו לאיכות וייהנו מהמתנה לאורך זמן.

מתנה עם תו תקן: ובכן למרות שזה נראה ברור מאליו אבל חשוב לבדוק היטב איזו מתנה רוכשים לגן הילדים, על פניו נראה שאם מוכרים מתנות המיועדות לילדים אז הם איכותיות, ואינן מסוכנות. אך יש לבדוק היטב את סוג המתנה והאם היא בעלת תו תקן, ולכן לפני רכישת המתנות לגן יש לברר עם בעלי החנות או המקום בהם רוכשים את המתנות.

במקרה הזה כן משנה הגיל: תארו לעצמכם שאתם מקבלים מתנה שאינה מתאימה לגיל שלכם זה בהחלט לא נעים, אז מה קורה כאשר ילד מקבל מתנה שלא מתאימה לגילו? הוא יתאכזב, ולכן חשוב למצוא מתנה שתתאים לגילאי ילדי הגן, כדי שהילדים ישמחו לקבל אותה וגם שיהיה לה ערך.

מגוון סגנונות לרעיונות יצירתיים

כאמור ההכנה לקראת מסיבת הסיום בגנים היא מרגשת מאד וצריכה להתבצע בפרק זמן לא ארוך מיד , ולכן צריך להספיק להתארגן. אז כדי שמסיבת הסיום תהיה מרגשת, מרתקת ומעניינת יש כמה דרכים לעשות אותה שתהיה כזו:

נושא מעניין – זה ידוע כאשר ישנו נושא שמעניין אז הרבה יותר קל להתחבר אליו ודרכו להיערך למסיבה, מומלץ לקחת נושא מסוים אפילו שנלמד בגן ודרכו להכין מסיבה מעניינת למשל: עונות השנה, ביטויים מסוימים: "ואהבת לרעך כמוך" , עזרה לזולת וכדומה.

לא מסובך מידי – יש לזכור שמדובר בילדים וכאשר ישנה חגיגת סוף השנה מומלץ להכין משהו סולידי ופשוט בלי יותר מידי תלבושות מסובכות, או מסכות, או משהו שדורש הכנה מראש. חגיגה פשוטה הרבה יותר תורמת ומרתקת.

>> שפע של מתנות מיוחדות לגן תוכלו למצוא באתר "טופי מתנות לגני ילדים" tofee.co.il