ריהוט משרדי זול

אומרים שהריהוט של המשרד מספר לא מעט על המשרד עצמו. זה נכון, אך לא תמיד. יש משרדים שיש בהם ריהוט משרדי יוקרתי, אך זו רק חזות, מראית עין, המשרד לא מתפקד, העבודה שהוא עושה לא טובה, והלקוחות לא מרוצים. ריהוט יוקרתי לא ממש עוזר להם אם העובדים לא עושים את מה שהם צריכים לעשות ומנהל המשרד לא יודע לנהל אותו.

לעומת זאת יש משרדים, בעיקר משרדים קטנים אך לא רק כאלה, שיש בהם ריהוט משרדי זול, למשל כונניות ישנות ממתכת, שולחנות מסיבית, כסאות עם ריפוד פשוט ועוד, אך העבודה שמתבצעת שם היא רצינית, מעמיקה ויסודית. הלקוחות מרוצים כי הם מרגישים שמשקיעים בהם. אז כאן עולה השאלה, האם הריהוט עושה את המשרד? התשובה ברורה, בהחלט לא.

אפשר לבנות משרד למופת גם עם יש לו ריהוט משרדי זול. אנחנו לא חייבים לקנות שולחנות מעץ מלא, כסאות מנהלים, שולחן כניסה משיש בלובי וכונניות בעיצוב מיוחד בשביל להפעיל משרד שעובד כמו שצריך ושהלקוחות ירגישו בו בטוחים. מה שחשוב הם העובדים, שיטות העבודה והניהול. הריהוט הוא רק פקטור שאמור לעזור לנו לעבוד בצורה חכמה ונכונה.

כיצד קונים ריהוט משרדי זול

אפשר היום למצוא מגוון מקומות בהם נמכר ריהוט משרדי זול. החל מאתרי אינטרנט שמוכרים ריהוט יד ראשונה במחירים מוזלים וכלה בחנויות שונות שמציעים ריהוט משרדי של יצרנים שונים, הן חברות רהיטים והן נגרים פרטיים אשר מציעים את מרכולתם במחירים מוזלים. חשוב להבהיר כאן שתי נקודות משמעותיות:

ראשית, המחירים כשלעצמם הם לא פונקציה שבהכרח אומרת משהו על איכות החומר או איכות הרהיט. כלומר אנחנו יכולים למצוא רהיטים יקרים שהמחיר שלהם גבוה אך הפונקציה שלהם נמוכה. לעומת זאת אפשר למצוא לא מעט ריהוט משרדי זול שממלא פונקציה באופן יסודי ורחב. עלינו לקחת את זה בחשבון כשאנחנו מסתכלים על המחיר ותוהים על האיכות. המחיר לא תמיד מלמד על האיכות.

שנית, הרבה פעמים המחיר הזול נובע מהעובדה שמדובר ביצרן קטן שמעדיף למכור את המוצרים שלו בזול בשביל להשיג לקוחות ובידיעה שהוא לא יכול להתחרות בגופים גדולים ממנו. החישוב הוא שיווקי יותר מאשר חישוב עלויות של החומר. כלומר, הוא יוצא מתוך נקודת הנחה שהוא יוכל לספוג את ההפסד כל עוד הלקוח יחזור אליו שוב ושוב ויביא עמו לקוחות נוספים.

ריהוט משרדי זה דבר שאנחנו לא מחליפים כל יום, בדרך כלל רוכשים פעם אחת והוא נשאר איתנו במשך שנים רבות. למה זה מהותי? כאשר אנחנו מחליטים לרכוש ריהוט, שולחנות, כסאות, כונניות ודברים אחרים, עלינו לקחת בחשבון שזו רכישה לשנים, לכן אם מדובר בריהוט פרקטי, טוב ואמין, עדיף לנו גם לקנות אותו בזול, בתנאי שהוא ממלא את הפונקציות שאנחנו צריכים.