פדיקור בחולון

כשאנחנו הולכים לטיפול פדיקור לא כמו לטיפול מיקרופיגמנטציה אנחנו רוצים ליהנות גם מטיפול טוב וגם מאווירה טובה ונעימה. אווירה רגועה ומפנקת, כזו שגורמת לנו לא לרצות לעזוב את המקום. לשם כך עלינו לדעת בדיוק אל מי ולאן ללכת.

כפי שאפשר לראות הן מבחינה פיזית, במרכזי הערים והיישובים השונים, והן בעת שיטוט מקרי באינטרנט, ישנן לא מעט קליניקות בהן נהוג לבצע טיפול פדיקור. מדובר על טיפולים קוסמטיים ורפואיים. הטיפולים נעשים בדרך כלל על ידי צוות מטפלות מקצועיות שדואגות לעשות עיסוי קל לרגליים שלנו לפני שהן מתחילו בטיפול. הטיפול כולל עבודה על הציפורניים (גזיזה ויישור שלהן) וכן הסרתו של העור המת מהרגל. טיפול פדיקור מומלץ לכל אחד ובמיוחד למי שסובל מבעיות ברגליים, חולי סכרת, וכן לספורטאים.

במהלך השנים חל שינוי בתחום הפדיקור. אם בעבר הטיפול התבצע בעיקר בקרב קוסמטיקאיות, הרי כיום אפשר למצוא מרכזי פדיקור ייחודים בערים רבות למשל מרכזי פדיקור בחולון, תל אביב, רמת גן ובערים אחרות ברחבי הארץ. לצד המרכזים הנ"ל אפשר למצוא מרכזים קוסמטיים שכחלק מהטיפולים שנערכים בהם אפשר למצוא גם טיפולי פדיקור קוסמטי ורפואי, וכן אפשר למצוא טיפולי פדיקור בלא מעט מספרות ומרכזים לעיצוב שיער. יש בכך יתרון כמובן, מאחר ומדובר בטיפול אסתטי, אז אין שום בעיה לשלב בין השניים, כך מעצב השיער מרוויח לקוחות ומצד שני הפדיקוריסטית מרוויחה לקוחות.  כמו שאנחנו רואים קיימים לא מעט מקומות בהם נערכים טיפולי פדיקור.

כיצד בוחרים היכן לעשות טיפול פדיקור

מאחר והמבחר הוא מאוד גדול, אז מומלץ מאוד לבחור על פי מאפיינים ברורים.

מאפיין ראשון, המלצות וחוות דעת של הפדיקוריסטית. כפי שניתן להבין, ישנן פדיקוריסטיות מקצועיות, שלא שוכחות שום מילימטר של הרגל, דואגות להסיר כל חתיכה של עור מת, לגזוז היטב את הציפורניים, לנקות אותן בצורה טובה. בכך הן גורמות לרגל ללכת בצורה ישרה ונוחה. אם יש לכן המלצה או חוות דעת על פדיקוריסטית כזו, אל תהססו.

צריך לזכור שטיפול פדיקור לא טוב, יכול לגרום נזק לרגל, לפצוע אותה וליצור אי נוחות בעת ההליכה או העמידה.

מאפיין שני, מיקום. מאחר ויש הרבה פדיקוריסטיות, אין צורך לנסוע רחוק בשביל למצוא אותן. אם גרים בחולון אז הולכים לטיפול פדיקור בחולון, אין סיבה לנסוע למקום אחר, דבר שיהפוך את הטיפול להרבה יותר יקר.

מאפיין שלישי, זמינות. אל תמתינו עם טיפול פדיקור. ככל שתמתינו כך העור שלכם יתקשה יותר ויהיה לכם הרבה יותר קשה לנוע בחופשיות. לכן חשוב שהזמינות של הפדיקוריסטית תהיה מיידית,  בטווח של ימים בודדים. ככל שתקדימו את הטיפול ותטפלו ברגל מהר יותר, כך היא תחזור לתפקוד רגיל.

מאפיין רביעי, כימיה. כשמגיעים לפדיקוריסטית, כמו שציינו בהתחלה, צריכה להיות אווירה נעימה, רגועה, ביתית, ככל שהטיפול יעשה בצורה יותר נעימה, כך הוא יותר פשוט וקל, אל תוותרו על זה.