מימון לעסק חדש

הקמת עסק זה תהליך משמעותי בחיים שיש לבחון כל מהלך וצעד על מנת לפקח באופן מדויק על התפתחות העסק, כאשר אדם מתחיל להקים עסק קטן או בינוני עליו לקחת בחשבון שמדובר בהוצאות ומשאבים גדולים והוא צריך לבדוק זאת ביתר זהירות.

ברוב המקרים בעל עסק חדש זקוק למקורות מימון רלוונטיים על מנת לקדם את העסק ולבנות אותו כפי שראוי לעשות כן. מדובר על השלב ההתחלתי של חבלי לידה של בית העסק – שלב בהחלט קשה ולא פשוט אבל אפשרי. עסקים חדשים רבים אשר אין ברשותם מימון נזיל ייפנו לקבלת הלוואות המאשרות מימון לעסק חדש. קיימים בשוק ההלוואות מגוון רחב של אפשרויות מימון וחשוב לבחור את ההלוואה המתאימה וגם חשוב לקחת בחשבון לעמוד בהחזרים החודשיים.

סוגי ההלוואות בהן ניתן לממן את העסק

לפני שלוקחים הלוואה למימון העסק חשוב מאד להתייעץ עם גורם מקצועי שיעניק לכם מידע רלוונטי וינתב אתכם באופן מדויק להלוואה המתאימה לכם.

הלוואות און קול – מדובר על הלוואה לטווח קצר הנאמדת לאורך מספר ימים וחודשים בודדים. אפשרויות המימון בסוג הלוואה שכזו הם יעילות מאד ויתרון נוסף שיש בלקיחת הלוואה מסוג זה הוא שיעור הריבית הנמוך שלהן. הלוואה זו נקראת ON CALL משום שכביכול אותו גוף מממן יכול לדרוש את כספו באופן מידי. (ברמה התאורטית).

הלוואת שפיצר– מדובר על הלוואה בה ההחזר החודשי הוא קבוע ומי שלוקח הלוואה מסוג זה צריך לשלם מהיום הראשון את הקרן והריבית יחד, הקרן קטנה בכל חודש עד איפוס מקסימלי בסוף תקופת ההלוואה.

ישנן הלוואות המספקות מענה לטווח ארוך קצר או בינוני כמובן הכל תלוי בכם ובסוג המימון שאתם צריכים בכדי להיות בטוחים בהלוואה שתיקחו מומלץ מאד לערוך השוואה בין גופים מממנים ולבדוק היטב אם הלוואה הנבחרת היא כן מתאימה לכם ולצרכי העסק החדש.

דבר נוסף וחשוב אף הוא: לבחור את הגוף המממן המתאים כלומר אם מדובר בבנק, או בעזרת משקיע פרטי, או מימון בסיוע המדינה (כמובן תלוי בסוג העסק שלכם) יש לבחון את כל האפשרויות ולבדוק היטב מה נכון ומתאים לכם. הדרישה לקבלת הלוואות עבור מימון לעסק חדש היא גדולה ולכן חשוב לפעול בחוכמה ובהבנה ממשית של התחום על מנת לבחור בצורה שכולה ונכונה את סוג ההלוואה הרצויה.